церковні дзвониНайгарніші вуличні годинники
Компанія Rduch Czernica
 
  • Годинники котрі ми пропонуємо являються найбільш популярними в Європі.
  • Використовуємо як швейцарські механізми так і власного виробництва.
  • Проектування годинників здійснюється завдяки використанню найсучасніших програм,  в довільних кольорах та стилях одночасно забезпечуючи точність механізмів. 
 

 

Проекти годинників
Повна свобода проектування
 
Клієнт має можливість самостійно обрати дизайн, кольори, та функціональність годинника. Візуалізацію можемо надати згідно існуючого проекту чи створеного нашими проектантами або згідно проекту інвестора. Ми проготували для Вас зразки типів табла, стрілок та кольорів. 

церковні дзвони

церковні дзвони

церковні дзвони

церковні дзвони

церковні дзвони

церковні дзвони

 

Якість в кожному сантиметрі
Найвитриваліші матеріали та висока якість

 

церковні дзвониВуличні годинники найчастіше замонтовані в тяжко доступних місцях з підвищеними навантаженнями атмосферних сил. Для цього ретельно підходимо до вибору матеріалів. Використовуємо тільки най витриваліші матеріли, такі як: алюміній, нержавіюча сталь, мідь, шкло… Окремі частини (цифри, стрілки, елементи декорацій), можуть бути покриті золотом, фарбовані або відлиті. Конструкція годинника виготовлена з стійкої до корозій сталі, та інших високоякісних штучних матеріалів, що виключає ржавіння та інші негативні впливи атмосферних умов. Використовувані нами системи керування годинників працюють з ідеальною точністю так як похибка становить - 1 секунда на 100 років.

 
LED підсвітка
Прекрасна нічна ілюмінація
 

 

Пропонуємо LED  підсвічування циферблатів без втручання у їх форми та зовнішній вигляд. Спеціальна LED підсвітка характеризується мінімальним споживанням електроенергії при багаторічній роботі. LED підсвічування створює ефектну презентацію годинників в нічний час. Підсвічування можна налаштувати в довільній колористиці а також різнокольоровій.

З підсвічуванням годинника,  його видно з більшої відстані. Підсвітка можлива як і усього годинника так і його частини.

 

 

Скачати каталог годинників

 

 

 

 

А чи знаєш, що…

Ми єдині в Польщі, хто піддає свої дзвони кампанологічниій експертизі, постійно підвищуючи якість дзвонів!

 

Новеньке в галереї…