Найвидатніші роботи Ливарні Дзвонів Яна Фельчинського 2012-2015рр.

Рік 2014

Дзвін Св. Яна Павла ІІ для Королівського Собору на Вавелі

4 квітня 2014р. станом на 15:00 год в Ливарні Дзвонів Яна Фельчинського був відлитий дзвін імені Св. Яна Павла ІІ для Королівського Собору на Вавелі. Дзвін, вагою 500кг в тонації а/1 був замовлений і реалізований завдяки Капітули Вавельської під керівництвом парафіяльного священика Здіслава Сохацього. Дзвін ім. Св. Яна Павла ІІ приєднався до інших великих дзвонів Вежі Срібних Дзвонів, зокрема, до Германа, відлитого в 1271 році. І був вмонтований в місці, яке чекало цього моменту 500 років. Цей надзвичайно престижний проект став історичною подією для нашої Ливарні Дзвонів.
 
церковні дзвоницерковні дзвони
 

 

Дізнайтесь більше

Рік 2013

Дзвін Jan Paweł II для Piekar Śląskich 

Дзвін ім. Св. Яна Павла ІІ, вагою 500кг, був вилитий в жовтні 2013 року. Через місяць ним милувались перед вівтарем у Базиліці Святої Діви Марії в Пекарях Шльонських. Дзвін виділяється абсолютною гармонійністю, обстеженим кампанологами, тоном а/1, який характеризує досконале звучання в порівнянні подібних тонів.  Дзвін оздоблений багатим орнаментом з зображенням Св. Яна Павла ІІ і Святої Діви Марії Пекарської.  Після посвячення, дзвін замонтували на Вежі і обладнали найсучаснішою автоматизацією компанії Rduch. Щиро запрошуваємо Вас подивитись фотографії і відвідати Базиліку. 
 

церковні дзвоницерковні дзвоницерковні дзвони

 

Дізнатись більше

Рік 2012

Камінь Шльонський. 

В серпні 2012 року Ливарня Дзвонів Яна Фельчинського відлила три бронзових дзвони, і взялась вдосконалювати свою структуру до існуючих німецьких дзвонів з Святилища Св. Яцка в Каменю Шльонськім.  Незалежний чеський компанолог Петро Янда з Брна, після достави музичних дзвонів, прийняв всі три дзвони без застережень.  Він був в захваті від їх якості. Ми дуже вдячні фірмі Rduch, яка взяла на себе встановлення повної автоматизації всіх восьми дзвонів. 
 
церковні дзвоницерковні дзвоницерковні дзвони

 

Дізнатись більше

 

 

 

А чи знаєш, що…

Ми єдині в Польщі, хто піддає свої дзвони кампанологічниій експертизі, постійно підвищуючи якість дзвонів!

 

Новеньке в галереї…