Який дзвін найоптимальніший для моєї парафії?

Кожна парафія потребує індивідуального підходу, адже вибір залежить від багатьох чинників. Для цього пропонуємо скористатись нашим досвідом. Ми безкоштовно надамо вам усі консультації , допоможемо підібрати дзвони котрі підходитимуть для вашої парафії, а також допоможемо у вирішенні технічних питань при монтажі та автоматизації дзвіниці. Одні з найважливіших факторів при виборі дзвонів це музична співвзвучність, (якщо на дзвінниці вже є дзвони), то нові дзвони підбиратимуться з урахуванням тональностей існуючих дзвонів. Також враховуються технічні можливості, величина та стан дзвінниці, величина парафії, акустичні особливості місцевості та інше. 

 

Що краще, один більший дзвін чи набір дзвонів?

Це залежить від вищеописаних чинників від особливостей храму а також від бажання настоятеля та парафіян. Однак потрібно памятати, що не рекомендується вживати надто високих частот (тобто маленьких дзвонів) при частому дзвонінні. Часто особливості місцевості та призначення дзвону(ів) визначають найкраще рішення. В будь-якому випадку запрошуємо до зустрічі та користання з нашого досвіду.

 

Скільки часу триває виготовлення дзвону?

В середньому  3 місяці. Однак виготовлення менших дзвонів дозволяє скоротити терміни виконання. Натомість у випадку великих дзвонів (понад 1 тону) або великих наборів (понад 4) терміни виконання замовлення можуть бути продовжені. 

 

Яка гарантія? 

Надаємо 25 річну гарантію на дзвони та 5 річну гарантію на механічні елементи (кріплення, серцевина) при дотриманні наших гарантійних умов. Головною вимогою котрих є періодичний огляд стану дзвонів. 

 

Скільки коштує дзвін?

Ціна формується в момент запинання та залежить від ринкової ціни на мідь та олово. Ціна також залежить від ваги дзвону та величини замовлення. Запрошуємо до контакту в цілях отримання орєнтованих цін. 

 

Чи встановлюєте автоматику, чи виготовляєте конструкції та чи здійснюєте монтаж дзвонів?

Співпрацюючи з розробником сучасних систем управління дзвонами фірмою Rduch (www.rduch.pl) ми готові заропонувати Вам повний спектр послуг повязаних з дзвінницею. Автоматичне управління дзвонами (дистанційне та програмоване керування, вибивання дзвонами годин з використанням електро молотків), монтаж дзвонів та автоматики, виготовлення конструкцій для дзвонів та інші супутні роботи. 

 

 

А чи знаєш, що…

Саме в нашій майстерні народився відомий дзвін Св. Івана Павла ІІ для королівської Катедри на Вавелі!

 

Новеньке в галереї…