Мідь та олово
Шляхетність бронзи - гарантія якості

 

Наші дзвони ми відливаємо з найвищої якості міді та олова в пропорціях 78:22 без застосування домішок, згідно традицій незмінних від 1808 року. Тут не може бути компромісів! Правильні пропорції, добре перемішування матеріалів, відповідна температура під час відливання впливає не тільки на звук але і на зовнішній вигляд дзвону.

 

 

 

 

Чому склад матеріалу є настільки важливим?
Бронза чи інший сплав

 

Далі ми  покажемо як неякісний матеріал може зіпсувати якість звуку дзвону. Poniżej pokazujemy, w jaki sposób zły materiał może pogorszyć jakość dźwięku dzwonów. Порівняємо два дзвони вагою 150 кг. Один дзін виготовлений нашими майстрами з високоякісної бронзи за пропорцією 78:22. Інший дзвін містить тільки 10% олова.

 

 

Дзвін вагою  150 кг
(Наша Майстерня дзвонів Jana Felczyńskiego)

  • тон e/2, чистий без вібрацій,
  • матеріал єдиної структури,
  • сплав: 78% міді, 22% олова, без інших домішок

 

Дзвін вагою  150 кг
(інша майстерня)
 

  • Звук не ідентифікований, численні вібрації,
  • матеріал без єдиної структури, спотворений
  • сплав: 75% міді, 10% олова, 6% цинку, 4% свинцю, 5% інше

 

 

 

Прослухайте звук дзвону:

слухати

Структура сплаву:

 

 

Прослухайте звук дзвону:

слухати

Структура сплаву:

Ми багато років експерементували, щоб досягнути найкращих пропорцій для дзвонів, таких як складність відливання, якість художнього оформлення та музичні параметри. Колись олово було досить дорогим матеріалом і для цього використовували дешевші метали.  До сплавів використовували дешевші метали такі як цинк, свинець .... Якість сплавів погіршувалась, що впливало на якість дзвону. З часом людвісари повністтю відмовились  від таких неякісних сплавів та обрано єдиний - бронза в пропорціях 78:22. Внаслідок використання тільки якісних, сертифікованих металів ми досягнули найкращої пропорції котра дозволяє створювати високоякісні музичні інструменти та справжні художні твори - дзвони ROYAL BELLS

 

Ми раді запропонувати Вам сплав найвищої якості! Після кожного відливання дзвонів клієнт має можливість особисто перевірити за допомогою спектометра відсотковий склад бронзи. 

 

 

 

А чи знаєш, що…

Найбільший дзівн відлитий в нашій майстерні важив понад 10 тон!

 

Новеньке в галереї…