Для зручності вибору дзвонів ми підготували для Вас багато цікавих додатків. За допомогою конфігуратора існує можливість підбору довільних наборів дзвонів а також прослухати найпопулярніші передзвони Європи. 

Пропоновані нами церковні дзвони відливаються з високоякісних металів згідно старих людвісарських традицій. Основними матеріалами для виготовлення дзвонів є мідь і олово; використовують їх у співвідношенні 78:22. Відповідні пропорції металів, температура маси  в момент відливання впливають не тільки на звук і тон дзвону, але і на його зовнішній вигляд.

Завантажити таблицю розмірів дзвонів
 

 

Якість матеріалу

церковні дзвониПравильно підібраний матеріал впливає не тільки на якість звуку, але і на їх зовнішній вигляд, колір, блиск. Ми відливаємо дзвони тільки з найвищої якості бронзи, використовуючи високоякісні мідь та олово. Дізнайтесь чому ми використовуємо матеріали тільки найвищого класу і який вплив це має на якість дзвонів. 

більше

Якість звуку

церковні дзвониНаша фірма являється єдиним на теренах Польщі та України виробником,  дзвони котрого регулярно  піддаються аналізу кампанологів та акустичній сертифікації.  Незважаючи на наш понад 200 -літній досвід відливання дзвонів, ми постійно вдосконалюємо шаблони дзвонів. Дізнайтесь від чого залежить  звук наших дзвонів. 

більше

Якість художнього оформлення

церковні дзвониДзвін це також витвір мистецтва, художнє оформлення котрого є не менш важливим як і то з чого він відлитий та як він звучитью. Дізнайтесь як створюються прекрасні дзвоніи не використовуючи при цьому жодних штучних засобів! Перегляньте наші зображення та орнаменти!

більше