Для зручності вибору дзвонів ми підготували для Вас багато цікавих додатків. За допомогою конфігуратора існує можливість підбору довільних наборів дзвонів а також прослухати найпопулярніші передзвони Європи. 

Пропоновані нами церковні дзвони відливаються з високоякісних металів згідно старих людвісарських традицій. Основними матеріалами для виготовлення дзвонів є мідь і олово; використовують їх у співвідношенні 78:22. Відповідні пропорції металів, температура маси  в момент відливання впливають не тільки на звук і тон дзвону, але і на його зовнішній вигляд.

Завантажити таблицю розмірів дзвонів
 

 

Як і де купити церковний дзвін

Ви цікавитеся, де купити дзвін? Тоді пропонована нами продукція варта вашої уваги. Виробництво і реалізація конструкцій, автоматики та дзвонів знаходиться на високому рівні, що підтверджено численними відгуками, нагородами та кількісттю замовників. Можна сміливо говорити, що технології виготовлення дзвонів у нас не поступаються технологіям, використаним сотні років тому та багато в чому вдосконалені.

Кожна парафія потребує індивідуального підходу, адже вибір дзвону залежить від багатьох чинників. Для цього пропонуємо скористатись нашим досвідом. Ми безкоштовно надамо вам усі консультації , допоможемо підібрати дзвони котрі підходитимуть для вашої парафії, а також допоможемо у вирішенні технічних питань при монтажі та автоматизації дзвіниці. Одні з найважливіших факторів при виборі дзвонів це музична співвзвучність, (якщо на дзвінниці вже є дзвони), то нові дзвони підбиратимуться з урахуванням тональностей існуючих дзвонів. Також враховуються технічні можливості, величина та стан дзвінниці, величина парафії, акустичні особливості місцевості та інше.

Церковні дзвони купити зараз досить просто. Якщо ви плануєте купити дзвони церковні, різних частот, щоб створити з них гармонійний передзвін і при цьому бути впевненими в високій якості та довговічності придбаних дзвонів, тоді варто звернутися саме до нас. Тим, кому небайдужий отриманий результат, ми пропонуємо широкий асортимент продукції, серед якого можна вибрати дзвони, що радують слух, приємні оку і надають душевний спокій, автоматику для дзвонів та готові кострукції для дзвонів. 

Кожен покупець має можливість придбати у нас церковні дзвони, ціна яких завжди конкурентна і прийнятна для різних парафій. Ціна формується в момент запинання та залежить від ринкової ціни на мідь та олово. Ціна також залежить від ваги дзвону та величини замовлення. Запрошуємо до контакту в цілях отримання орєнтованих цін.

 

Поява дзвонів в християнстві

Багато християн століттями вважають церковний дзвін одним із символів віри. Зараз навіть важко уявити, що за часів гоніння цей атрибут не був так сильно поширений, та його практично не використовували. Прийнято вважати, що вперше дзвін при церковному богослужінні був задіяний в 300-400 роках. Тоді єпископу Ноланському явився у сні Ангел з дзвіночками в руках, що видавали дивні звуки. Точна форма дзвонів була підказана єпископу побаченими ним польовими квітами у вигляді дзвіночків. Так церковні дзвони увійшли в життя віруючого народу.

Лиття дзвонів

На сьогоднішній день дзвони церковні виготовляються з вимогою певних знань. Це складний технологічний цикл, що проводиться в кілька етапів, перший з яких -створення воскової моделі, а кінцевий - втілення її в метал. При створенні ливарної форми глиняно - воскова модель може бути використана один раз, так як є індивідуально підібраною для кожного замовника. Виготовлення дзвонів в Україні постійно розвивається, наші фахівці освоюють нові технології та навички і готові продемонструвати результат роботи на наочному прикладі.

Лиття дзвонів здійснюється шляхом використання накопичених знань і досвіду, набутих століттями. Експериментуючи, вдалося відкрити безліч деталей, що допомагають поліпшити звучання дзвонів. Так, зараз нами використовується технологія відливу дзвонів з олов’янистої бронзи. Саме цей метал здатний передавати звуки, які легко і приємно сприймаються людським вухом. Для того, щоб досягти високої якості виготовлення продукту, дзвони церковні виливаються на основі моделювання воскової заготовки, яка виготовляється із сучасних відливальних сумішей. Таким чином у фахівців відкривається широкий спектр можливостей по художньому виконанню форм, зміни геометричних розмірів дзвонів, коригуванні тональності звучання, а також підборі звукоряду та інтервалу звучання декількох дзвонів в тандемі.

Відповідно до побажань кожного клієнта ми здатні виготовити дзвін будь-якого розміру і ваги, відлити копію відповідно до ваших власних кресленнь, обрамити дзвони ликами святих або орнаментом. Немає жодних перешкод у створенні шедевра, тим більше, якщо він народжується в спільній співпраці вас і наших висококваліфікованих фахівців.

 

Жодна церква не може обійтись без церковного дзвону, наша компанія давно славиться церковні дзвони ціна яких відповідає високій якостіі. Церковні дзвони купити можна в спеціалізованій майстерській Royal Bells, будьте певні що зробите правильний вибір якщо придбаєте церковний дзвін саме у нас!

Якість матеріалу

церковні дзвониПравильно підібраний матеріал впливає не тільки на якість звуку, але і на їх зовнішній вигляд, колір, блиск. Ми відливаємо дзвони тільки з найвищої якості бронзи, використовуючи високоякісні мідь та олово. Дізнайтесь чому ми використовуємо матеріали тільки найвищого класу і який вплив це має на якість дзвонів. 

більше

Якість звуку

церковні дзвониНаша фірма являється єдиним на теренах Польщі та України виробником,  дзвони котрого регулярно  піддаються аналізу кампанологів та акустичній сертифікації.  Незважаючи на наш понад 200 -літній досвід відливання дзвонів, ми постійно вдосконалюємо шаблони дзвонів. Дізнайтесь від чого залежить  звук наших дзвонів. 

більше

Якість художнього оформлення

церковні дзвониДзвін це також витвір мистецтва, художнє оформлення котрого є не менш важливим як і то з чого він відлитий та як він звучитью. Дізнайтесь як створюються прекрасні дзвоніи не використовуючи при цьому жодних штучних засобів! Перегляньте наші зображення та орнаменти!

більше