Чому варто нам довірити виготовлення Вашого дзвону?

Натхненні традиціями віримо, що тільки найвища якість дзвонів дозволяє пережити століття праці в людвісарській справі. Вважаємо також, що поєднання родинних людвісарських традицій з сучасними технічними рішеннями в області автоматизації роботи дзвонів та дзвінниць, в стані задовольнити наших клієнтів, а тим самим вкласти свою лепту в розвиток дзвонарської справи сьогодення.

Ян Фельчинський рік 1974

Петро та Вальдемар Ольшевскі рік 2015

 

Тому, що наші дзвони служать поколінням,і варто довіряти фірмі з більше аніж 200-літньою традицією.

Дзвони є свідками нашої історії. Їхнє звучання буде нас супроводжувати в найважливіших моментах нашого життя, як урочистих, так і трагічних. З часом, дзвін розкаже про наше сьогодення нашим нащадкам – розкаже про людей, котрі вклали своє серце в його виготовлення та придбання. Він не лише буде символізувати витвір мистецтва, а й завдяки донесеному звучанні, залишить слід в історії, як винятковий музичний інструмент.

 

Тому, що для нас якість звучання є надважлива.

Ми єдині в Польщі, хто проходить регулярне обстеження компанологічне, і акустичне, якість наших дзвонів відповідає кількості сертифікатів, виданих європейськими експертами. Увага до найменших дрібниць під час виготовлення продукції забезпечує чисте звучання кожного дзвону. Виготовляємо дзвони в стилі лімбурськім а=435 Гц або віденськім – 440 Гц. Таким чином, звучання є незвичайним, створює емоції, закликає до молитви. Впродовж останніх років, ми вклали багато роботи і енергії в новий шаблон, котрий регулює практично ідеально всі тони для звучання дзвону.

 

Тому, що маємо унікальний шаблон – шаблон Королівський, завдяки якому наші дзвони абсолютно гармонійні.

Впродовж останніх років, ми працювали над створенням нового шаблону (основи), характерним значно кращим звучанням в нижній октаві і координації побічних тонів, в порівнянні з традиційними дзвонами Фельчинських.  В результаті повстала нова, королівська основа дзвону, безпрецедентне музичне звучання. Назва повстала після  виготовлення дзвону св. Яна Павла ІІ для Королівської Катедри на Вавалю (Краків), і на сьогодні всі шаблони нового зразку називаємо Королівським шаблоном, відзначене знаком Royal Bells.

 

Тому, що наші попередні проекти у відомих храмах свідчать про високу якість нашого ремесла.

Вилиття дзвону св. Яна Павла ІІ для Королівської Катедри на Вавелі, було безсумнівно найважливішою подією 2014 року для нашої ливарні. Дзвін, який висить на Вежі Срібних Дзвонів на Вавелі, був відзначеним видатним чеським компанологом п.Петром Янда з Брна: «Найкращий дзвін в історії ливарні дзвонів». Також, в попередні роки, відливали дзвони для Церкви Св.Марії в Пекарях Шльонських, для Святилища Св.Яцка в Кменю Шльонськім. І навіть на Ясній Горі і в Ватикані.

 

Тому, що знаємо, наш успіх залежить від задоволення наших клієнтів, і до кожного замовлення підходимо індивідуально.

Розуміємо, для кожної парафії, навіть найменшої, дзвін є дуже важливим. Знаємо, як нелегко здобути кошти на його реалізацію, а особливо тоді, коли будується новий храм.

Тому, ми надаємо безкоштовні консультації безпосередньо на парафії, в справі добирання дзвону і оцінку існуючого дзвону.

           

Тому, що співпрацюючи з фірмою Rduch Czernica, ми можемо надати комплексні технічні рішення та автоматизувати дзвінницю.

Забезпечуємо вирішення питань, що стосуються висотних робіт – від виготовлення дзвону з їх автоматизацією, разом з висотними конструкціями, до годинників і автоматичних жалюзів. У співпраці з фірмою Rduch Czernica можемо взятись за найскладніші проекти.  Авторитет фірми Rduch Czernica гарантує якість цілого проекту.

 

 

А чи знаєш, що…

Саме в нашій майстерні народився відомий дзвін Св. Івана Павла ІІ для королівської Катедри на Вавелі!

 

Новеньке в галереї…