Елементи 41—48 із 48.

Arcybiskup Nowak konsekruje dzwon w Sanktuarium Ojca Pio

2011-09-24

церковні дзвони

Dnia 23 września 2011 roku J.E Arcybiskub Stanisław Nowak w towarzystwie Generała Instytutu o. Eugeniusza Maria Lorka oraz Kustosza Sanktuarium o. Zbiegniewa Bańkowskiego poświęcił dzwon ważący 1200 kg w Sanktuarium Ojca Pio (Górka Przeprośna - Częstochowa). W poświęceniu uczestniczyli pielgrzymi z całej Polski oraz liczni goście z Włoch. Dzwon został urochomiany za pomocą zdalnego sterowania i napędu dostarczonego przez firmę Rduch.

 

 

 
Poświęcenie dzwonów w Słotwinie

2011-09-12

церковні дзвони

Bp Tadeusz Rakoczy poświęcił trzy dzwony odlane dla parafii Najświętszego Sera Pana Jezeusa w Słotwinie. Będą współbrzmieć z czwartym, ocałym z wojennych rekwizycji. W liturgii uczestbiczyli wierni ze Słotwiny jednej z najmłodszych parafii diecezji bielsko-żywieckiej, a także kapłani z dekanatu i księża ze Słotwiny.

 

 

 
Dzwony do parafii w Uzhorodzie

2011-09-12

церковні дзвони

 

Dnia 8 września oddano 3 dzwony o wadze 350kg, 190kg oraz 100kg do parafii w Uzhorodzie. Dzwony były w uprzednio prezentawane przez naszą odlewnię na Targach Sacroexpo w Kielcach.

 

 

 
Biskup Marian Duś konsekruje dzwon w Warszawie!

2011-09-12

церковні дзвони

 

Dnia 10 września 2011 w Warszawie w parafii p.w. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych nastapił uroczyste poświęcenie dzwonu o wadze 500 kg przez księdza biskupa Mariana Dusia. Do dzwonu została dostarczona konstrukcja oraz napęd produkcji firmy Rduch. Już w przyszłym roku do dzwonu dołączą kolejne dwa dzwony.

 

 

 
Kardynał Dziwisz konsekruje dzwony!

2011-06-16

Ku wielkiej wielkiej radościцерковні дзвони  Parafian z Lipnicy Małej JE kardynał Stanisław Dziwisz poświęcił dwa dzwony odlane w naszej Pracown i o wadze 1000 kg i 500 kg. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z uroczystości poświęcenia dzwonów!

 

 

 
Uroczyste powitanie dzwonów!

2011-06-11

церковні дзвони

W sobotę 11 czerwca odbyło się uroczyste powitanie dzwonów ważących łącznie 1500 kg odlanych przez Pracownię Ludwisarską do parafii w Lipnicy Małej. Dzwony zostały odprowadzone do kościoła przez ponad 700 parafian, orkiestrę oraz dzieci komunijne. Już jutro poświęcenie dzwonów z udziałem księdza kardynała Stanisława Dziwisza.
Dzwon dla Parafii pw. św. Jadwigi w Pępowie!

2011-04-06

церковні дзвони

Dnia 6 kwietnia w siedzibie firmy Rduch odbyło się odebranie dzwonu o wadze 220 kg wykonanego z okazji beatyfikacji Jana Pawła II dla Parafii pw. św. Jadwigi w Pępowie. Dzwon został komputerowo przebadany pod względem tonacji przez organmistrza Michała Klepackiego. Nasza Pracownia Ludwisarska została doceniona za wykonanie dzwonu wyróżniającego się wysoką jakością dźwięku oraz szaty graficznej.

 

 
Poświęcenie dzwonów w Nowej Wsi

2011-02-21

церковні дзвони

Trzy dzwony odlane w naszej Pracowni Ludwisarskiej – ważący 500 kg „Maksymilian Maria Kolbe”, 300-kilogramowy „Jan Kanty” i „Matka Boża Ostrobramska” (150 kg) – poświęcił 29 stycznia br. w Nowej Wsi ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej bp Tadeusz Rakoczy. Dzwony upamiętniają głównego patrona miejscowego kościoła, parafii i diecezji, świętego z pobliskich Kęt, a najmniejszy przypomina o wezwaniu Benedykta XVI do modlitwę i solidarności z Kościołem na Wschodzie.
 

 

А чи знаєш, що…

Ми єдині в Польщі, хто піддає свої дзвони кампанологічниій експертизі, постійно підвищуючи якість дзвонів!

 

Новеньке в галереї…